sadakatsizlik testi

Sadakatsizlik testi hizmeti, analiz edilen biyolojik örneklerin cinsiyetleri ve bağışçıları hakkında bilimsel bir kesinlik sunar, tam doğruluk ve güvenilirlik için ISO 17025 akreditasyonuna sahip son derece gelişmiş laboratuvarlarda testleriniz yapılmaktadır.

Sadakatsizlik testi için en yaygın yol, iç çamaşırı, yatak örtüleri ve / veya kıyafetler üzerinde bulunan lekeleri incelemektir. Sunulan diğer örnekler arasında prezervatif, kadınsı hijyen pedleri vb. Yer almaktadır saç numuneleri, prezervatifler, sperm  lekeleri, kan lekeleri ve daha birçok DNA örneği ile testimiz çlışılmaktadır. Adli test hizmetlerimizle, alternatif DNA kaynaklarıyla çalışma konusunda kapsamlı tecrübeye sahip olduğumuzdan, isteğiniz konusunda size yardımcı olabiliriz.

Tüm numunelerin kabul edilmeyeceğini unutmamak önemlidir. Lekelerin durumunda, lekeyi kesip lekeli bölgeyi göndermeniz gerekecektir. Göndermeyi planladığınız herhangi bir numune hakkında müşteri destek ekibimizle kapsamlı bir görüşme yapmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlk olarak, Çoklu Cinsiyet varlığı için giysiyi kontrol edebiliriz; Bu, UV ışınında bulunan lekeleri ve mikroskopik incelemede erkek ve dişi DNA izlerini profillemek suretiyle yapılır. Numune, erkek DNA, dişi DNA veya farklı insanlardan bir DNA karışımı içerebilir. Ardından, DNA'nın kendine uyup uymadığını görmek için, ağız içerisinden alınan swab  örneğinde bulunan herhangi bir DNA'yı karşılaştırabiliriz.

Bir sadakatsiz DNA testi, bir DNA örneğinin erkek veya dişi DNA içeriyor olup olmadığını veya iki farklı DNA örneğinin aynı kişiye ait olup olmadığını söyleyebilir. Bununla birlikte, aldatılmanın gerçekten gerçekleşip gerçekleşmediğine ilişkin yorum yapamayız. Sonuçlar, tam incelemeniz için mevcut ve kendi çıkarımlarınızı ve sonuçlarınızı oluşturmanız gerekecek. DNA numuneleri laboratuarımıza geldiğinde kapsamlı DNA analiz raporunuzu 10 iş günü içerisinde alacaksınız.

Aldatma Testi
Aldatma testi için şüphelendiğiniz veya merak ettiğiniz leke veya izleri merkezimize getirerek bu testi uygulatabilirsiniz. yapılan aldatma testinin fiyatlandırılması 500 tl - 2000 tl arasında farklılık göstermektedir. Yapılacak işleml...
sadakatsizlik testi
Sadakatsizlik testi hizmeti, analiz edilen biyolojik örneklerin cinsiyetleri ve bağışçıları hakkında bilimsel bir kesinlik sunar, tam doğruluk ve güvenilirlik için ISO 17025 akreditasyonuna sahip son derece gelişmiş laboratuvarl...
sperm tayini testi
Eşinin seni aldattığınımı düşünüyorsun? Sperm olduğundan şüphelendiğiniz bir leke mi buldunuz ? Süpelendiğiniz numuneyi ( elbise parçası ,iç çamaşırı, çarşaf ...vb ) merkezimize göndererek ...