Babalık Testi

Güvenilir

Babalık testi son derece doğru ve güvenilir bir testtir. Baba olma durumunda % 99,99, babalık olasılığının olmama durumunda % 0 olarak sonuçlanacaktır. Tüm testler, uluslararası test standartlarını karşılamak ve maksimum doğruluğu garanti etmek için 23 genetik işaretçiyi ve 2 cinsiyet belirleyicisi kullanarak gerçekleştirilir. Babalık testi, iddia edilen baba örnekleri ile çocuğun örneklerinin merkezime bırakılması veya kargolanması halinde %99,999 kesin sonuç ile sonuçlanmaktadır. Bunun yanı sıra baba ve çocuk merkezimize gelerek babalık testi  yaptırabilmektedir.

Yapması kolay

DNA test kitimize, testi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey dahildir. Yanak bölgesindeki hücreleri toplamak için ağzınızın içine sürülecek oral svaplar göndereceğiz; Dolayısıyla, acılı kan örneklemesi yapmanıza gerek kalmadan testti uygulayabilirsiniz. Elineze ulaşacak olan kitlerimizin içerisinde kapsamlı talimatlar bulunmaktadır. DNA örneklerinizi toplamasının ne kadar kolay olduğunu çevrimiçi olarak görebilirsiniz.( örnek toplama linki için tıklayınız. )

Hızlı

Babalık testi için sonuçlar, laboratuarımızda alınan örnekleri aldığımız andan itibaren  7-10 gün içinde verilecektir. Evde babalık testi sonuçları öncelikli olarak telefon ile daha sonrasında pdf formatında kargo, email veya whats app ile sizlere ulaştırılacaktır.

Bunun yanı sıra 3 iş günü içerisinde hızlı test seçeneğini ile sizlere hizmet vermekteyiz

Evdeki babalık testleri, bugüne kadar 500.000'in üzerinde DNA testi gerçekleştiren ISO17025 akredite laboratuvarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, testinizin en sıkı kurallara göre yapıldığından emin olabilirsiniz.

Esnek

Farklı adreslerde veya farklı ülkelerde yaşayan kişiler içinde bu testi uygulamamız mümkündür. bunun için test sipariş formu doldurmanız veya merkezimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Test sürecinin her aşamasında sizlere bilgi verilmekte olup aklınıza takılacak her soruda telefon whats app veya mail ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Babalık Testi
Güvenilir Babalık testi son derece doğru ve güvenilir bir testtir. Baba olma durumunda % 99,99, babalık olasılığının olmama durumunda % 0 olarak sonuçlanacaktır. Tüm testler, uluslararası test standartlarını karşı...
yasal babalık testi
Merkezimizde miras anlaşmazlıkları, tartışmalı babalıklar, yasal uyuşmazlıklar, göçmenlik başvuruları vb. olaylar dahil olmak üzere bir dizi aile ile ilgili konuyu çözmek için kullanılabilecek tüm dünya &uu...
Göçmenlik DNA Testi
Göçmenlik DNA testi, kanıtlar (doğum belgesi, evlilik cüzdanı) test katılımcıları için yetersiz oldugu zaman kullanılır. Göçmenlik ...
Gizli DNA Testi
DNA testleri konusundaki kapsamlı tecrübemizle, vakalarımıza  evde numune alma hizmeti veya anlaşmalı laboratuvarlarımıza gelerek örnek vermenin yanısıra evde numune alma seti ile gönderdiğimiz steril oral svapları kullanarak ağız i...