cilt koruma testi

Cilt DNA testi, cildiniz için koruyucu tedavi ve bakımın nasıl yapılacagı konusunda bilimsel veriler ışıgında size yol gösterici bir testtir, benzersiz genetik yapısına bakarak yaşlanma sürecinin daha iyi kontrol edilmesini sağlar. Sunduğumuz cilt dna testi , mevcut ve en yenilikçi DNA testidir ve cildinizin tedavisi ve bakımının temelini oluşturmalıdır - çünkü herkesin cildi aynı değildir.

Çoğu güzellik uzmanı ve merkezi, cildinizin kuru, yağlı veya normal olup olmadığına dayalı bir krem ​​önerir. Bu yeterli değildir. Cilt bakımı basitçe doğru krem ​​bulmak kadar kolay bir sürec değildir. Doğru krem ​​ve cilt bakım planı ancak genlerinizi bilmek ve DNA'nız için gerçekten neyin işe yaradığını bilimsel olarak keşfetmek suretiyle en üst düzeye çıkarılabilir. Bu DNA testi sonuçları numunelerin alınmasından itibaren 15 iş günü içerisinde hazır .

SkinCareDNA testi, cilt yaşlanmasının aşağıdaki 5 yönünün hepsinde yüksek risk, orta risk veya düşük risk olup olmadığınızı belirleyecektir:

Dayanıklılık + Elastikiyet - Cildinizin sıkılığı ve esnekliği, bol kabarık ve ütülenmiş görünüme sahip bir protein olan kollajen ile belirlenir. Yaşlandıkça, ince çizgiler ve kırışıklıklar ortaya çıkmaya başlar, çünkü vücudumuzun kolajeni yeniden canlandırma yeteneği azalır. Bu test, sentezlenmeden sorumlu genlerin dengesizliğinin yanı sıra kollajen yıkımının olup olmadığını ve genetik olarak erken yaşlanmaya yatkınlığınızı belirleyecektir.

Kırışıklık (AGE) - Vücutlarımız kollajenin oluşum kabiliyetini veya kırılma oranını kırışıklıkların bir yönüdür. Bir başka önemli faktör, glikasyon olarak bilinen bir süreçtir. Glikasyon, şeker alımının (glukoz) ve vücudumuzun Gelişmiş Glikasyon Son Ürünler (AGE) olarak bilinen şeker metabolitlerinin yan ürünleri ile genetik olarak atılma oranına oldukça bağımlıdır. Bu glikasyon son ürünleri cilt proteinlerine zarar verir ve kollajen ve elastin üretimini inhibe eder veya bu proteinlerin parçalanmasına katkıda bulunur. Bazı gen çeşitlemeleri bizi glikasyon merhametine daha çok önem verir - bu gen varyasyonlarınız var mı? SkinCareDNA testimizle öğrenin.

Güneş Hasar + Pigmentasyon - Güneşin hasar gören UV ışınlarından genetik olarak güneş hasarına, pigmentasyona ve cilt renginin değişmesine yatkın mısınız veya gelişmiş güneş koruması (doğal genetik güneş koruma faktörü) sunan genleriniz var mı? Testin bu aşamasının sonuçları, ne kadar güneş alabileceğinizi, kullanmanız gereken güneş ekranlarının türünü ve gücünü değerlendirmenizi sağlayacaktır.

Serbest Radikal Hasar - Serbest radikal hasarıyla savaşan antioksidan üreten cildiniz ne kadar güçlü? Bu kabiliyetlerin çoğu genlerinizdedir. Kabarık, taze, genç görünüm vücudunuzdaki antioksidanlara oldukça bağımlıdır, çünkü bunlar, buldukları diğer moleküllere saldırmaya hazır olan vücudunuzda dolaşan oldukça reaktif serbest radikallerle savaşmalarına yardımcı olurlar.

Hassasiyet + Enflamasyon - lekelerde her biri patlak verdi mi? Kaşıntılı veya hassas cilt? Döküntü mü? Bu enflamatuar reaksiyonlara neden olan şey nedir? Testin bu aşaması, yaşlanmada iki önemli faktör olan, genetik yatkınlığa, cildin iltihaplanmasına ve hassasiyetine yatkın olduğunuzu söyleyecektir.

diyet ve beslenme testi
Diyet ve Beslenme DNA Testi, bu ekstra kilolarınızdan neden hala kurtulamadığınız konusunda sıze yardımcı olabilir. Diyet yapmaktan ve merkez merkez dolaşmaktan bıktınız mı ? kilo vermede sorun yaşadıysanız, genetik kodlarınızın altında yatan bir sebep...
sağlıklı yaşam testi
Genetiğiniz, sağlık ve refahınızı değiştirebilir. Bir Yaşam Tarzı DNA Testinin sizin için neler yapabileceğini keşfedin. Zindeliğinizi ve sağlığınızı bir üst seviyeye taşıyın merkezimiz sağlıklı yaşam tarzı DNA testiyle&...
cilt koruma testi
Cilt DNA testi, cildiniz için koruyucu tedavi ve bakımın nasıl yapılacagı konusunda bilimsel veriler ışıgında size yol gösterici bir testtir, benzersiz genetik yapısına bakarak yaşlanma sürecinin daha iyi kontrol edilmesini sağlar.&nbs...