diyet ve beslenme testi

Diyet ve Beslenme DNA Testi, bu ekstra kilolarınızdan neden hala kurtulamadığınız konusunda sıze yardımcı olabilir. Diyet yapmaktan ve merkez merkez dolaşmaktan bıktınız mı ? kilo vermede sorun yaşadıysanız, genetik kodlarınızın altında yatan bir sebep olabilir. Diyet ve beslenme DNA testi Eğer bu fazla kilolu uzak tutmak veya hedef kilonuza ulaşmanız konusunda  size yardımcı olabilir.

Sonuçlar 4-8 hafta içinde cıkmaktadır.

Diyet ve beslenme testi düzenli yiyecek alımına yakından bakmanıza, yediğiniz ile genetik yapınız arasındaki etkileşimi anlamanıza yardımcı olmak ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir diyet planı hazırlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

  • Vücudunuzun metabolizma oranları, genetik profilinize bağlı olarak. Bu bilgiyi elde etmek, kilo verme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak açısından son derece önemlidir.
  • Vücudunuz için en iyi egzersiz rutininin türü nasıl işlediğini tartışan bir sayfa. Herkes biraz farklı bir şekilde kurulmuştur, bu nedenle egzersiz rutininizle buna uyum sağlamanız gerekir.
  • Vücudunuzun belli bir egzersiz çeşidine iyi yanıt verip vermediğini 


Sonuçlar aynı zamanda test sırasında tespit edilen gıda alerjilerini listeliyor. Bazı insanlar, bu önemli gerçeği tamamen bilmemek için gıdalara karşı toleranslarını kayıp ettiler. Bazı gıdalar hakkında belirli genler ve yeme davranışınızı ve düşünce sürecinizi nasıl etkilediğini de öğreneceksiniz. 

Örneğin, bütün gün atıştırır mısınız, ancak asla tok olma duygusundan memnun olmazsınız - bunun en iyi yolu hangisidir?

Yapmanız gereken tek şey, basit talimatları takip etmek ve yanağınızın içindeki ağız sürüntülerini birkaç saniye sürtmektir. Sürüntüler üzerinde DNA'nı bulduktan sonra transfer esnasında çapraz bulaşmayı önlemek için yaklasık 1 saat kurumasını bekleyin . Kurumuş olduktan sonra, merkezimize kargolayabilirsiniz.

Bu diyet ve beslenme DNA testi, daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak isteyen, ancak sonuçları görmede sorun yaşayan insanlar için büyük bir değerdir.

diyet ve beslenme testi
Diyet ve Beslenme DNA Testi, bu ekstra kilolarınızdan neden hala kurtulamadığınız konusunda sıze yardımcı olabilir. Diyet yapmaktan ve merkez merkez dolaşmaktan bıktınız mı ? kilo vermede sorun yaşadıysanız, genetik kodlarınızın altında yatan bir sebep...
sağlıklı yaşam testi
Genetiğiniz, sağlık ve refahınızı değiştirebilir. Bir Yaşam Tarzı DNA Testinin sizin için neler yapabileceğini keşfedin. Zindeliğinizi ve sağlığınızı bir üst seviyeye taşıyın merkezimiz sağlıklı yaşam tarzı DNA testiyle&...
cilt koruma testi
Cilt DNA testi, cildiniz için koruyucu tedavi ve bakımın nasıl yapılacagı konusunda bilimsel veriler ışıgında size yol gösterici bir testtir, benzersiz genetik yapısına bakarak yaşlanma sürecinin daha iyi kontrol edilmesini sağlar.&nbs...