sağlıklı yaşam testi

Genetiğiniz, sağlık ve refahınızı değiştirebilir. Bir Yaşam Tarzı DNA Testinin sizin için neler yapabileceğini keşfedin. Zindeliğinizi ve sağlığınızı bir üst seviyeye taşıyın merkezimiz sağlıklı yaşam tarzı DNA testiyle genetik bilgilerinizin genel yaşam tarzınızı nasıl etkilediği hakkında daha fazlasını keşfetmenize yardımcı olacaktır.

Bu test, yaşam tarzı kararlarınızı optimize etmek için bazı eğilimleri ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Bugün daha iyi bir yaşam tarzı için genleriniz hakkında öğrendiklerimizi kullanın ve daha akıllı seçimler yapın. 

Sonuçlar 2 bölüme ayrılmıştır:

 • Fiziksel Genetik Profiliniz
 • Davranışsal genetik profili

Bu testi alarak kazanacak çok bilgi var. Almak için bekleyebileceğiniz bazı sonuçlar aşağıda verilmiştir.

 

 • Sabahcı mı  / Gececi mi   ---Sonuçlarınız, genetik olarak sabah veya gece olup olmadığınızı gösterecektir. Bu bilgileri bilmek, işler, çalışma saatleri ve daha fazlası gibi gelecekteki olayları planlamanıza yardımcı olabilir.
   
 • Sosyal Tercihler ---Sosyal durumlarla nasıl baş ettiğinizi de öğreneceksiniz. Genetik olarak yalnız mısınız, yoksa arkadaşlarınız ve ailenizle bir sosyal destek sisteminiz olduğunda sorunlarınızı daha iyi ele alırsanız öğrenmek mümkündür.
   
 • Dayanıklılık --- Spor yapmayı mı düşünüyorsun? İster inanın ister inanmayın, genetiğiniz spor için uygun olup olmadığınızı ve dayanıklılık sporuna mı yoksa hız tabanlı etkinliklere mi odaklanacağınıza karar verebilir.
   
 • Riski severmisin  --- Kendinizi her zaman büyük bir risk almak için kabul etmişsinizdir, ancak genleriniz bu konuyla ilgili ne söylemelidir? DNA'nız önceden belirlenmiş bir risk alıcı olup olmadığınızı bildiren bilgiler içerir.
   
 • Yaşam süresi --- Yaşadığınız süre genleriniz de dahil olmak üzere birçok farklı faktöre dayanıyor. Test sonuçlarına ulaştığınızda, genetik düzeyde ne kadar yaşamanız gerektiği konusunda bilgi edineceksiniz.
   
 • Bu bilgileri el altında tutmak, yaşam biçiminizi genetik yapınıza en uygun şekilde ayarlamanıza yardımcı olabilir.  Yaşam Tarzı DNA Testi sipariş etmek, bu süreçte, daha iyi, bilgilendirilmiş yaşam tarzı kararları almak için bir tercih yaparken atılan ilk adımdır.  

Test sonuçlarınız numuleriniz merkeze ulaştıktan sonra 4-6 hafta içinde sonuçlanacaktır.

diyet ve beslenme testi
Diyet ve Beslenme DNA Testi, bu ekstra kilolarınızdan neden hala kurtulamadığınız konusunda sıze yardımcı olabilir. Diyet yapmaktan ve merkez merkez dolaşmaktan bıktınız mı ? kilo vermede sorun yaşadıysanız, genetik kodlarınızın altında yatan bir sebep...
sağlıklı yaşam testi
Genetiğiniz, sağlık ve refahınızı değiştirebilir. Bir Yaşam Tarzı DNA Testinin sizin için neler yapabileceğini keşfedin. Zindeliğinizi ve sağlığınızı bir üst seviyeye taşıyın merkezimiz sağlıklı yaşam tarzı DNA testiyle&...
cilt koruma testi
Cilt DNA testi, cildiniz için koruyucu tedavi ve bakımın nasıl yapılacagı konusunda bilimsel veriler ışıgında size yol gösterici bir testtir, benzersiz genetik yapısına bakarak yaşlanma sürecinin daha iyi kontrol edilmesini sağlar.&nbs...